AANGEBODEN:
Groothandel Sportlitho's " tennis " gelim/gesign
Referentie nr:
Bekeken:
2330
Up to date: |
25% |
Bijgewerkt: |
langer dan 3 maanden geleden. |
Adviesprijs: |
€ 625 p/stuk( exclusief 21% BTW ) |
Meer op voorraad: |
Ja |
Foto's
Foto 1:Sportlitho's " tennis " gelim/gesign
Foto 3:Sportlitho's " tennis " gelim/gesign
Groothandel Sportlitho's " tennis " gelim/gesign |
Overige opmerkingen: |
Gelimiteerd (250) , genummerd en gesigneerde litho van Anneke Dekkers , afm 65 x 50 cm . Winkelprijs 110-135 .
Meerdere sporten en verschillende kunstenaars beschikbaar !